Adapter PSHP16AW kućna utičnica-šuko WI-FI
1.690,00 рсд
Na zalihama
Uporedi
Adapter PSHP16AW
Bežična mreža: Wi-Fi 2,4 GHz 802.11a / b / g / n
– LED indikator statusa
– Merač spavanja
– Napon napajanja: AC 100-240V
– Maksimalna struja: 16A
– Maksimalna snaga: 3680W
– Frekvencija: 50 / 60Hz
– Za unutrašnju upotrebu
– Radna temperatura: -10 ° C / 45 ° C
– Radna vlažnost:80%
– Tipovi bezbednosti: VEP64 / VEP128 / TKIP / CCMP (AES)
– Da biste koristili soket, morate preuzeti aplikaciju TuiaSMART sa Google Plai-a ili App Store-a
Proizvodjac: Platinet S.A
Naziv: 1788-adapter utičnica 16A