Led panel Lumax LUMNPO-24W-6500K nad okrugli
790,00 рсд
Na zalihama
Uporedi
Led panel Lumax LUMNPO-24W-6500K nadgradni okrugli
veličina. Φ300*32 mm
Ekvivalent klasičnoj sijalici 150W
Lumen (jačina svetlosti) 2040lm
Ugao osvetljenja 120°
Proizvodjac: Lumax
Naziv: 2216-panel 24W 6500